• Artykuł
  • PUBLIKACJA: 03.07.2020
  • EDYCJA: 30.11.-0001
  • 0 
Znamy wyniki 2. odsłony konkursu „Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”

Decyzją kapituły w drugiej odsłonie konkursu pt. „Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”, związanej z tematem „Biblioteka – moje miejsce pracy”, nagrody (czytniki e-book) zdobywają:


Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych!!!

A wszystkich zapraszamy do zapoznania się działaniami realizowanymi przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Legionowie oraz Biblio - multimedialną filię Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie!


Kapituła konkursu doceniła wszystkie nadesłane zgłoszenia, dlatego zachęcamy do przeczytania artykułów i scenariuszy napisanych przez:

 

W SIERPNIU KOLEJNA EDYCJA KONKURSU!

W dniach od 1 do 31 sierpnia 2020 r. będzie można przesyłać zgłoszenia w ramach trzeciej odsłony konkursu „Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl” związanej z sierpniowym miesiącem tematycznym na portalu labib.pl pt. „EKO działania w bibliotece”.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • być zarejestrowanym użytkownikiem portalu http://www.labib.pl,
  • opisać swoje doświadczenie lub pomysł w postaci artykułu (o długości 3-5 tyś. znaków ze spacjami) lub scenariusza na portalu labib.pl,
  • pamiętać, aby podpisać swoją pracę konkursową imieniem i nazwiskiem, nazwą biblioteki oraz formułą „Tekst bierze udział w konkursie “Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”,
  • a następnie przesłać zgłoszenie za pomocą formularza online dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/VCtCaRGq3u87CFm86.


Czas na nadsyłanie zgłoszeń: od 1 do 31 sierpnia 2020 r., do godz. 23.59


Szczegółowo zasady udziału w konkursie opisane są w Regulaminie dostępnym tutaj:
https://labib.pl/artykuly/pokaz/970


Udział w konkursie to doskonała okazja na wygranie czytnika e-book – idealnego prezentu dla siebie! Zapraszamy! :)

Znamy wyniki 2. odsłony konkursu „Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”