• Artykuł
  • Publikacja: 22.11.2016
  • Edycja: 22.11.2016
  • 0 
Mapa Ambasadorów LABiB – zapraszamy na webinarium

Webinarium będzie okazją do poznania projektu Mapa Ambasadorów LABiB i sprawdzenia jak ze wsparcia Ambasadorów może skorzystać Twoja biblioteka.

**Podczas webinarium dowiesz się m. in.: **

czym jest projekt Mapa Ambasadorów

jak korzystać z Mapy Ambasadorów

kim są Ambasadorowie LABiBu, jakie wsparcie oferują bibliotekom, z jakich tematów prowadzą warsztaty, szkolenia czy konsultacje

jak znaleźć Ambasadora i zaprosić go do swojej biblioteki

 Zostanie ogłoszony również konkurs pt: „Re-Animuj się!” , w którym nagrodami będą: warsztaty przeprowadzone w 2017 r. w dwóch zwycięskich bibliotekach przez wybranego Ambasadora oraz pakiet konsultacji online na temat zagadnienia wybranego przez bibliotekę.

 Osoba prezentująca:

Violetta Biernacik - kustosz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kudowie-Zdroju, moderatorka DKK, Ambasadorka LABiB z grupy animacyjnej. Pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą, ale coraz częściej angażuje się w animację czytelnika dorosłego. Interesuje się różnymi formami animacji z książką w roli głównej, w tym funkcją opowiadacza, obecnie technikami ćwiczenia pamięci. Spotkanie poprowadzi ** **

**Dagna Kruszewska-Mach - ** kustosz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Raszynie, Ambasadorka LABiB z grupy Biblioteka Cyfrowy Świat. Interesuje się efektywnym wykorzystywaniem nowych technologii w codziennej pracy bibliotekarza. Lubi poznawać i testować nowe narzędzia, służące do tworzenia treści graficznych i multimedialnych. Ostatnio zafascynowała się grywalizacją.

  Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować klikając w ten link:

https://labib-frsi.clickmeeting.pl/ambasadorowie-labib/register

Po zarejestrowaniu się, na wskazany adres mailowy zostanie wysłany mail z dostępem do webinarium.

Przed webinarium prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami organizacyjnymi i technicznymi oraz z zaktualizowanymi informacjami prawnymi dotyczącymi udziału w webinariach organizowanych przez FRSI.

    

Mapa Ambasadorów LABiB – zapraszamy na webinarium