• Artykuł
  • Publikacja: 08.11.2016
  • Edycja: 19.11.2016
  • 0 
Wy-Animuj się! Listopad z Ambasadorami Labib - wyjątkowy miesiąc na portalu Labib

Sieć LABiB i Fundacja Społeczeństwa Informacyjnego zapraszają na kolejny miesiąc tematyczny, który upłynie pod hasłem „Wy-Animuj się! - listopad z Ambasadorami Labibu” i będzie poświęcony Mapie Ambasadorów stworzonej przez członkinie i członków sieci.

Kim są Ambasadorowie? To bibliotekarze z doświadczeniem, wyspecjalizowani w określonych dziedzinach, gotowi do wyruszenia w podróż i udzielenia wsparcia innym. Zajmują się szkoleniami, organizacją warsztatów, konsultacjami oraz innymi, także, zdalnymi formami pomocy. Ambasadorowie to praktycy, którzy mogą pojawić się również w Twojej bibliotece!

W ramach miesiąca będzie można zapoznać się z artykułami i inspiracjami, przygotowanymi przez Ambasadorów na portalu www.labib.pl. Do dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami zachęcamy również inne osoby, dla których animowanie różnych grup to satysfakcja i przyjemność.

Zapraszamy również do udziału w webinarium:

**Webinarium ** „Kim jesteśmy? Z czego szkolimy? Gdzie pojedziemy? Czyli Mapa Ambasadorów Labib” - 22 listopada 2016, g. 18.00

Podczas webinarium eksperci opowiedzą o idei projektu, w jaki sposób korzystać z Mapy Ambasadorów, przedstawią ich sylwetki i przybliżą zasady korzystania z oferowanych szkoleń, konsultacji oraz wsparcia. Wybrani eksperci zaprezentują swoje kompetencje i umiejętności, a także odpowiedzą na pytania uczestników.

Zostanie ogłoszony również konkurs pt: „Re-Animuj się!”, w którym nagrodami będą:

  • warsztaty przeprowadzone w 2017 r. w zwycięskiej bibliotece przez wybranego Ambasadora oraz
  • pakiet konsultacji online na temat zagadnienia wybranego przez bibliotekę.