• Artykuł
  • Publikacja: 19.09.2023
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Mazowiecki BiblioLAB – zostań prelegentem w sesji Dobrych Praktyk

Stowarzyszenie LABiB oraz Biblioteka Publiczna w Piasecznie serdecznie zapraszają bibliotekarki i bibliotekarzy z bibliotek województwa mazowieckiego do udziału w Mazowieckim BiblioLAB-ie w charakterze prelegentów. Na zgłoszenia czekamy do 3 października 2023 roku.

Jesteś Bibliotekarką lub Bibliotekarzem z pasją? Uważasz się za osobę kreatywną, zaangażowaną i po prostu kochasz to co robisz? Nie czekaj i zgłoś się na prelegenta Mazowieckiego BiblioLAB-u!!! Zapraszamy bibliotekarzy ze wszystkich typów bibliotek do podzielenia się swoją wiedzą, działaniami, sukcesami, projektami, którzy każdego dnia podejmują działania, aby promować czytelnictwo i aktywizować lokalną społeczność. Poszukujemy prelegentów, którzy zaprezentują się podczas sesji Dobrych Praktyk. Prelegenci będą mieli 45 minut, aby przedstawić swoje działania. Prelegenci są od razu uczestnikami zjazdu – nie muszą się już rekrutować:)

Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza do 3 października:

link: https://forms.gle/LPdfNmT4Wt4UuSfb6

Informacje o wynikach rekrutacji zostaną rozesłane drogą mailową do 10 października.

Mazowiecki BiblioLAB odbędzie się 26 października 2023 roku w Bibliotece Publicznej w Piasecznie (CEM), a jego hasło przewodnie to „Biblioteka. Włącz się w to!”. Otwarta na ludzi, na działania, na podejmowanie wyzwań, na współpracę. 

Rejestracja uczestników zjazdu rozpocznie się 16 października 2023 roku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Bibliotekarko & Bibliotekarzu, spotkajmy się w Piasecznie,
by wspólnie dzielić się wiedzą i mnożyć pomysły!

Kontakt:

bibliolab@biblioteka-piaseczno.pl

 

Organizatorzy:
Stowarzyszenie LABiB
Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Mazowiecki BiblioLAB 2023 jest jednym z ośmiu BiblioLABów odbywających się tej jesieni w całej Polsce. Łączy je wspólna tematyka i formuła spotkania, a wyróżnia dopasowanie do potrzeb lokalnych społeczności bibliotekarskich.

Organizatorem ogólnopolskim jest stowarzyszenie LABIB, które działa na rzecz bibliotekarek i bibliotekarzy, bibliotek oraz ich użytkowników i użytkowniczek w myśl zasady „Dziel się wiedzą, mnóż pomysły”.

Dofinansowano ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Mazowiecki BiblioLAB – zostań prelegentem w sesji Dobrych Praktyk