• Artykuł
  • PUBLIKACJA: 25.05.2020
  • EDYCJA: 17.06.2020
  • 0 
Znamy wyniki 1. odsłony konkursu „Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”

Decyzją kapituły konkursu nagrody (czytniki e-book) w pierwszej odsłonie konkursu pt. „Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”, związanej z tematem „Dziecko i opiekun w bibliotece”, zdobywają:


Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych!!!

A wszystkich zapraszamy do zapoznania się działaniami adresowanymi do dzieci i opiekunów realizowanymi przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie oraz Filię nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie!

 

PRZED NAMI KOLEJNA EDYCJA KONKURSU!

Jednocześnie przypominamy, że już 1 czerwca 2020 r. rusza kolejna, druga odsłona konkursu „Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl” związana z czerwcowym miesiącem tematycznym na portalu labib.pl pt. „Biblioteka - moje miejsce pracy”.

Jeśli mogą się Państwo podzielić dobrą praktyką m.in. dotyczącą pracy zespołowej, bibliotecznego work-life balance, organizacji pracy biblioteki w sieci, czy pomysłem na „powrót” biblioteki po ustaniu epidemii (restart ze społecznością, rzecznictwo), zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • być zarejestrowanym użytkownikiem portalu http://www.labib.pl,
  • opisać swoje doświadczenie lub pomysł na organizację pracy w bibliotece w postaci artykułu (o długości 3-5 tyś. znaków ze spacjami) lub scenariusza na portalu labib.pl,
  • pamiętać, aby podpisać swoją pracę konkursową imieniem i nazwiskiem, nazwą biblioteki oraz formułą „Tekst bierze udział w konkursie “Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”,
  • a następnie przesłać zgłoszenie za pomocą formularza online dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/VCtCaRGq3u87CFm86.

Czas na nadsyłanie zgłoszeń: do 30 czerwca 2020 r., do godz. 23.49


Szczegółowo zasady udziału w konkursie opisane są w Regulaminie dostępnym tutaj:
https://labib.pl/artykuly/pokaz/970


Wyniki 2. odsłony konkursu poznamy 15 lipca 2020 r.


Udział w konkursie to doskonała okazja na wygranie czytnika e-book – idealnego prezentu dla siebie na wakacje! Zapraszamy! :)

Znamy wyniki 1. odsłony konkursu „Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”