• Artykuł
  • Publikacja: 08.12.2017
  • Edycja: 15.12.2017
  • 0 
Zapraszamy na webinarium dla edukatorów finansowych "Spór z instytucją finansową? - co robić?!

14 grudnia (czwartek) o godzinie 16.00 zapraszamy na webinarium pt. "Spór z instytucją finansową - co robić?" To spotkanie przede wszystkim dla edukatorów finansowych , aby wesprzeć ich w roli przewodników po wiedzy przydatnej w sporze z instytucją finansową.Webinarium potrwa 60 minut.

Klienci instytucji finansowych nie wiedzą, do kogo udać się po pomoc w razie sporu z bankiem czy inną instytucją. Mają też problemy ze sformułowaniem reklamacji. To dwie główne obserwacje przedstawicieli Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Finansowego poczynione w trakcie spotkań informacyjnych dla posiadaczy kredytów „frankowych”.W trakcie webinarium opowiemy jak działa system wspierania konsumentów walczących o swoje prawa z instytucjami finansowymi, jakie są możliwości uzyskania bezpłatnego wsparcia, o czym warto informować osoby, które chciałyby złożyć reklamację.

Naszymi ekspertami będą Agnieszka Jędrzejczyk z biura Rzecznika Spraw Obywatelskich i Marcin Jaworski z biura Rzecznika Finansowego.

Webinarium poprowadzi Katarzyna Morawska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego .

Aby wziąć udział w webinarium , należy się wcześniej zarejestrować pod adresem : https://frsi.clickmeeting.pl/spor-z-instytucja-finansowa-co-robic/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Zachęcamy do dołączania do spotkania już od godziny 15.45 - będziemy wtedy prowadzić „rozgrzewkę” podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickWebinar.

Przed webinarium prosimy o zapoznanie się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego: http://tiny.pl/gl83t

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na webinarium dla edukatorów finansowych