• Artykuł
  • Publikacja: 05.10.2021
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Zapraszamy na drugie webinarium w ramach "BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece"!

Jest to drugie z cyklu 3 webinariów, które odbywają się w ramach akcji dla bibliotek, realizowanej przez FRSI wspólnie z Wydawnictwem Story House Egmont sp. z o.o.

Podczas webinarium nasz gość specjalny opowie o grach planszowych - ich zaletach, sposobach wykorzystania i tytułąch rekomendowanych dla szkół i bibliotek.

Uwaga! Podczas webinarium obdędzie się mini konkurs dla osób uczestniczących, w którym można będzie wygrać nagrodę!

Naszym gościem specjalnym będzie Jarosław Kret - prezenter pogody, dziennikarz telewizyjny, fotoreporter, podróżnik. Studiował egiptologię, archeologię śródziemnomorską, afrykanistykę oraz kulturoznawstwo. Należał do pierwszego, założycielskiego składu redakcyjnego polskiego wydania magazynu „National Geographic” (1998–2001), w którym przez trzy lata pełnił funkcję redaktora. W latach 2010–2011 prowadził cykliczny program Podróże z barometrem. Od września 2011 do stycznia 2014 prowadził i współtworzył na antenie TVP Info cykliczny program pt. Polska według Kreta, który doczekał się 110 odcinków. W 2017 prowadził program podróżniczy Radia Złote Przeboje Cztery kąty i Kret piąty z różnych miast Polski. Od czerwca 2020 prowadzi na antenie Superstacji swój autorski magazyn EkoKret, w którym omawia zagadnienia związane z ekologią oraz promuje zachowania mające na celu troskę o środowisko naturalne. Jest autorem kilkunastu książek podróżniczych: Kret na Pogodę, Ziemia Święta, ​Madagaskar, Moja Ziemia Święta, Atlas pogody (współautor z Ryszardem Klejnowskim), Moje Indie, Planeta według Kreta, Mój Egipt, Polska według Kreta, Podróże kulinarne z Jarkiem Kretem. Kuchnia indyjska, ​Mój Madagaskar i W Ziemi Świętej.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się klikając w link: https://frsi.clickmeeting.com/gry-planszowe-w-szkole-i-w-bibliotece/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z "Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego".

Zapraszamy!