• Artykuł
  • Publikacja: 16.12.2020
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Ogłaszamy drugą edycję konkursu "Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!"

Dla wszystkich obecnych i nowych użytkowników portalu labib.pl ogłaszamy NOWY konkurs!

Zapraszamy Was do dzielenia się swoją wiedzą i pomysłami związanymi z tematem "Biblioteka przyszłości" - można pisać o kompetencjach bibliotekarek i bibliotekarzy, sposobie organizacji pracy w bibliotece, ofercie dla użytkowników, metodach komunikacji... czymkolwiek związanym z funkcjonowaniem biblioteki w nowych czasach, które czekają już za progiem, a nawet wkładają już nogę w drzwi.

Dla laureatów mamy nagrody w postaci dwóch czytników e-book. Idealnego prezentu dla siebie na święta. :)

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i opublikowaniu na portalu labib.pl tekstu w postaci artykułu lub scenariusza w temacie konkursu. Na zgłoszenia czekamy tylko do 16 grudnia br.!


Aby wziąć udział w konkursie należy:
  1. być zarejestrowanym użytkownikiem portalu http://www.labib.pl,
  2. opublikować artykuł lub scenariusz na labib.pl, związany z tematem konkursu (artykuł musi zawierać 3-5 tyś. znaków ze spacjami),
  3. pamiętać, aby podpisać swoją pracę konkursową imieniem i nazwiskiem, nazwą biblioteki oraz formułą [Tekst bierze udział w konkursie “Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”],
  4. a następnie przesłać zgłoszenie za pomocą formularza online dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/LTyxC81izFFzxJqo8. do 16 grudnia 2020 r., do godz. 23.59.

W załączniku znajduje się pełen tekst regulaminu konkursu.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konkursu, prosimy pisać na adres mailowy: portal.labib@frsi.org.pl

Zapraszamy do dzielenia się wiedzą i wygrywania nagród z labib.pl!