• Artykuł
  • Publikacja: 02.09.2020
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Już można rejestrować się na Festiwal Sektor 3.0!

Działasz w środowisku bibliotekarzy, edukatorów, lokalnych liderów rozwoju? Weź udział w Festiwalu Sektor 3.0 Driving Change ONLINE organizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego -  już 16 września 2020 r. i zainspiruj się praktycznymi wskazówkami prelegentów z całego świata!

Wśród wystąpień polecamy m.in.:

  • Edukacja 2.0: jak technologie wspierają proces uczenia się i nawigację na rynku pracy?

Van Anh Dam (Fundacja Girls Code Fun), Aleksandra Kalinowska-Nowak (Google) oraz Bartłomiej Polakowski (PwC CEE) opowiedzą o trendach i wyzwaniach edukacji zdalnej i lifelong learning w perspektywie 5 lat.

  • Przywództwo i zmiana w erze cyfrowej. Jak to robić mądrze? 

Konrad Ciesiołkiewicz (Orange), Dagmara Krzesińska (Koalicja na rzecz Polskich Innowacji) oraz Przemysław Radwan-Röhrenschef (Szkoła Liderów) porozmawiają o przywództwie i zmianie w erze cyfrowej oraz szansach i ograniczeniach wykorzystania technologii w komunikacji wewnętrznej i zarządzaniu projektowym.

  • Jak świadomie korzystać z informacji? Myślenie krytyczne na co dzień.

Aleksandra Karasińska (Forbes Woman), red. Konrad Piasecki (TVN24) oraz Piotr Łęgowski (Ringier Axel Springer Polska) omówią praktyczne narzędzia i ich zastosowanie w analizie wiarygodności informacji.

Zarejestruj się bezpłatnie: http://2020.sektor3-0.pl/Festiwal Sektor 3.0
to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie, które pokazuje, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań. 

Tegoroczna edycja pod hasłem „Driving Change” odbędzie się 16 września w formule ONLINE i poświęcona będzie kompetencjom nowej codzienności, przydatnym na różnych etapach zmiany. Poza sesjami seminaryjnymi, dyskusjami panelowymi oraz prezentacjami w formule “na żywo”, nadawanymi ze specjalnie zbudowanego studio w Warszawie, Festiwalowi towarzyszyć będzie premiera VOD z zakresu transformacji cyfrowej. Dzięki treściom w nich zawartym, rozszerzone doświadczenie festiwalowe zostanie z uczestnikami spotkania na dłużej.


Bezpłatna rejestracja: http://2020.sektor3-0.pl/

Więcej o festiwalu: https://sektor3-0.pl/blog/napedzamy-do-zmiany-rusza-festiwal-sektor-3-0-driving-change-online/

Zapraszamy!
Już można rejestrować się na Festiwal Sektor 3.0!