• Artykuł
  • Publikacja: 10.06.2020
  • Edycja: 10.06.2020
  • 0 
Ogłaszamy drugą odsłonę konkursu "Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl"!
Wszystkich obecnych i nowych użytkowników portalu labib.pl zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!


Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami na działania biblioteczne - czerwcu skupiamy się na temacie "Biblioteka - moje miejsce pracy", czyli szukamy dobrych praktyk m.in. dotyczących pracy zespołowej, bibliotecznego work-life balance, organizacji pracy biblioteki w sieci, czy pomysłu na „powrót” biblioteki po ustaniu epidemii ("restart" ze społecznością, rzecznictwo).

Dla laureatów mamy nagrody w postaci czytników e-book. Zapraszamy do dzielenia się wiedzą i wygrywania nagród z labib.pl!

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i opublikowaniu na portalu labib.pl w wyżej wymienionym temacie tekstu będącego opisem doświadczenia lub pomysłu na działanie w postaci artykułu lub scenariusza.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • być zarejestrowanym użytkownikiem portalu http://www.labib.pl,
  • opisać swoje doświadczenie lub pomysł na organizację pracy w bibliotece w postaci artykułu (o długości 3-5 tyś. znaków ze spacjami) lub scenariusza na portalu labib.pl,
  • pamiętać, aby podpisać swoją pracę konkursową imieniem i nazwiskiem, nazwą biblioteki oraz formułą „Tekst bierze udział w konkursie “Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl!”,
  • a następnie przesłać zgłoszenie za pomocą formularza online dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/VCtCaRGq3u87CFm86.


Czas na nadsyłanie zgłoszeń: do 30 czerwca 2020 r., do godz. 23.49


Szczegółowo zasady udziału w konkursie opisane są w Regulaminie dostępnym tutaj: https://labib.pl/artykuly/pokaz/970


Wyniki 2. odsłony konkursu poznamy 15 lipca 2020 r.


Udział w konkursie to doskonała okazja na wygranie czytnika e-book – idealnego prezentu dla siebie na wakacje! Zapraszamy! :)


Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres mailowy: portal.labib@frsi.org.pl