• Artykuł
  • Publikacja: 10.05.2024
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Magia zmiany. Zapowiedź webinarium [Miesiące Tematyczne z Labibem]

27 maja o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym webinarium w ramach Miesięcy Tematycznych z labib.pl. Szkolenie poprowadzi Julia Janda Wilk. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji: https://frsi.clickmeeting.com/labib-magia-zmiany/register

O prowadzącej

Julia Janda -Wilk - menadżerka i trenerka. Absolwentka kulturoznawstwa na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz studiów podyplomowych na kierunku coaching w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.
Od czerwca 2019 r. dyrektorka Gminnej Biblioteki Publicznej w Pniewach. Wcześniej związana zawodowo z galerią sztuki współczesnej. Członkini Stowarzyszenia Labib, trenerka w projektach: Biblioteka - Laboratorium Przyszłości i 12 Miesięcy Tematycznych. W Labibie koordynuje również działania w mediach społecznościowych. Uczy jak dbać o swój dobrostan, budować poczucie własnej wartości i otwartość na zmianę. Wspiera bibliotekarzy w zakresie tworzenia przestrzeni dla sztuki w bibliotekach. Praktykuje mindfulness. Entuzjastka sztuki i literatury. Miłośniczka architektury sakralnej, wschodnich sztuk walki i azjatyckiej kuchni. W wolnych chwilach maluje, zgłębia historię miasta San Francisco i uczy się o mózgu.

O webinarium
Żyjemy szybko, w ciągłym napięciu. Dynamiczne zmiany to stały element naszej rzeczywistości. Pędzimy do sklepu, spieszymy się do pracy, zniecierpliwienie towarzyszy większości naszych rozmów z bliskimi. Jemy w biegu, śpimy za krótko i nie potrafimy odpoczywać. Pracujemy dużo i intensywnie, ciągle odkładając życie na później…
Ten webinar będzie o tym, jak się zatrzymać. Zwolnić i zapewnić sobie komfortową przestrzeń, w której sami ze sobą będziemy czuć się po prostu dobrze. Skoncentrujemy się na zmianie wewnętrznej, czyli na tym obszarze, który pozwoli zacząć dbać o własny dobrostan. Nauczymy się odnajdywać wewnętrzny spokój, prowadzić skuteczny dialog ze sobą i pozostawać w harmonii z otoczeniem.

O PROJEKCIE
Projekt „12 miesięcy tematycznych z labib.pl” powstał w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Magia zmiany. Zapowiedź webinarium [Miesiące Tematyczne z Labibem]