• Artykuł
  • Publikacja: 28.03.2024
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Jak się chwalić, by inni nas dostrzegali? Zapowiedź webinarium Miesiące Tematyczne z Labibem

3 kwietnia (środa) o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym webinarium w ramach Miesięcy Tematycznych z labib.pl. Szkolenie poprowadzi Marcin Karwowski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji: https://fundacjafrsi.clickmeeting.com/labib-jak-sie-chwalic-by-inni-nas-dostrzegali-/register

O webinarium

Robisz i robisz i ciągle słyszysz, że tego nie widać? Opowiadasz, prezentujesz, opisujesz dokonania, a jakbyś mówił(a) sam(a) do siebie? Przybądź na webinar, który łączy wiedzę z zakresu social mediów, psychologii tłumu, public relations i kilku innych dziedzin. Dowiedz się, jak się chwalić, by inni nas dostrzegali! Poznasz metody modyfikowania komunikatów tak, by trafiały do różnych typów osobowości, reprezentantów różnorodnych pokoleń. Wyjdź z narzędziem, które ułatwi Ci mówienie o sukcesach, nawet tych, których sam(a) nie nazywasz sukcesami ????

O prowadzącym

Marcin Karwowski – trener, mentor, edukator, koordynator projektów kulturalnych, edukacyjnych, rozwojowych. Doktor nauk humanistycznych w zakresie informatologii. Dyrektor Biblioteki w Kokoszkowach, koordynator Centrum Organizacji Pozarządowych w Starogardzie Gdańskim. Na co dzień obsługuje czytelników, prowadzi warsztaty, spotkania i robi wszystko, co potrzeba w gminnej placówce kultury.
Szkoli z zakresu kompetencji kulturowych, edukacyjnych, cyfrowych, trenerskich, menedżerskich i osobistych. Pasjonat nowych metod działania i niesztampowych wydarzeń. Zwolennik optymalizacji i sensownych rozwiązań, fan Excela i automatyzowania.

O projekcie

Projekt „12 miesięcy tematycznych z labib.pl” powstał w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Jak się chwalić, by inni nas dostrzegali? Zapowiedź webinarium Miesiące Tematyczne z Labibem