• Artykuł
  • Publikacja: 17.01.2024
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Promocja w bibliotece. Styczniowy Miesiąc Tematyczny z LABiBem [zapowiedź webinarium]

22 stycznia (poniedziałek) o godz. 11.00 zapraszamy na pierwsze tegoroczne webinarium w ramach naszych Miesięcy Tematycznych. Porozmawiamy o promocji w bibliotece. Spotkanie poprowadzi Marta Kostecka. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja: https://fundacjafrsi.clickmeeting.com/promocja-w-bibliotece/register 

O webinarium

Czy dobre wydarzenie wypromuje się samo? Czy naprawdę muszę mieć bibliotecznego TikToka? Z jakich kanałów promocyjnych korzystają najchętniej polskie biblioteki? Jakie są najważniejsze i najskuteczniejsze narzędzia promocyjne? Na niektóre z tych pytań spróbuje odpowiedzieć prowadząca, a na niektóre znajdziecie odpowiedź samodzielnie. I pewnie sporo nowych pytań się pojawi. Zapraszamy!

O prowadzącej

Edukatorka, polonistka, bibliotekarka. Absolwentka filologii polskiej Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu bibliotekoznawstwa z informacją naukową tamże. Obecnie specjalizuje się w edukacji dorosłych. W obszarach jej zainteresowań znajdują się szczególnie technologie i nowe media, edukacja informacyjna, cyfrowa i medialna oraz kształcenie ustawiczne, nauczanie i uczenie się.  Nauczała języka polskiego oraz pracowała w bibliotekach: szkolnej, akademickiej i publicznej, teraz współpracuje z biblioteką pedagogiczną. Na co dzień pracuje jako nauczycielka konsultantka ds. edukacji humanistycznej. Współtworzy markę szkoleniową Dobrze w Kulturze. Po godzinach czytelniczka i pasjonatka kultury we wszelkich jej odsłonach. Entuzjastka sztuki komiksowej. Działa społecznie w stowarzyszeniach LABiB i POP-ART oraz w Polskim Towarzystwie Badań nad Komiksem. Więcej informacji pod tym linkiem: https://linktr.ee/martakostecka

O projekcie

Projekt „12 miesięcy tematycznych z labib.pl” powstał w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Promocja w bibliotece. Styczniowy Miesiąc Tematyczny z LABiBem [zapowiedź webinarium]