• Artykuł
  • Publikacja: 21.11.2023
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Bieda w bibliotece vol. 2 [zapowiedź webinarium]

30 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na drugą część bardzo emocjonalnie przyjętego webinarium poświęconego bibliotecznym funduszom, pensjom i wszelakim finansom.

Tym razem poprowadzą je wspólnie Karol Baranowski i Natalia Gromow.

Udział w webinarium jest darmowy jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://frsi.clickmeeting.com/bieda-w-bibliotece-czesc-2/register

Spotkanie jest częścią projektu „12 miesięcy tematycznych z labib.pl”.

O prowadzących

Karol Baranowski – rocznik orwellowski (1984). Pracuje na stanowisku bibliotekarza – nauczyciela w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie i na stanowisku bibliotekarza w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej, w agendzie Arteteka. Sekretarz stowarzyszenia LABiB.

Natalia Gromow — absolwentka historii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych Marketing kultury (Uniwersytet Warszawski) i Innowacyjne praktyki public relations (Uniwersytet Gdański). Od kwietnia 2016 r. dyrektor Biblioteki Gdynia wcześniej pracowała w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku na stanowisku kierownika Działu Marketingu i PR oraz rzecznika prasowego.

O projekcie
Projekt „12 miesięcy tematycznych z labib.pl” powstał w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Bieda w bibliotece vol. 2 [zapowiedź webinarium]