• Artykuł
  • PUBLIKACJA: 21.04.2020
  • EDYCJA: 30.11.-0001
  • 0 
Zabierz dziecko do biblioteki! - ZAPRASZAMY NA WEBNARIUM

Zapraszamy na kolejne kwietniowe webinarium w ramach projektu 12 Miesięcy tematycznych z labib.pl
Odbędzie się ono 24 kwietnia o godz 11.00

Podczas spotkania dowiecie się: jak zachęcić rodziców i ich dzieci do wizyty w bibliotece, jak w niebanalny sposób wprowadzić dziecko w świat książek i biblioteki, jak zwiększyć atrakcyjność swojej placówki wśród dzieci i rodziców, by stali się oni stałymi klientami tych instytucji, jak w tym celu wykorzystać dostępne zasoby biblioteki i jej otoczenia.

Webinarium poprowadzi:
Paweł Dobrzelecki - Bibliotekarz, trener, animator — absolwent IBiIN Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów podyplomowych zarządzanie w kulturze na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od początku swojej pracy zawodowej związany z Miejską Biblioteką Publiczną w Zabrzu, w której przeszedł przez wszystkie szczeble bibliotecznej hierarchii, obecnie pełni obowiązki zastępcy dyrektora. Miłośnik alternatywnych form edukacji, koordynator oraz inicjator wielu projektów realizowanych w bibliotece, skierowanych przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Zaczytany i czytający ojciec przedszkolaka Jasia – cieszący się (jak dziecko), widząc kilkulatków i ich opiekunów buszujących wśród bibliotecznych regałów, Ogólnopolski Bibliotekarz roku 2018, stypendysta MKiDN w dziedzinie upowszechniania kultury.

Aby dokonać rejestracji wystarczy kliknąć w link:
https://frsi.clickmeeting.pl/labib-zabierz-dziecko-do-biblioteki-/register

Projekt "12 miesięcy tematycznych z labib.pl" jest prowadzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie LABiB