• Artykuł
  • Publikacja: 28.01.2021
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Po co nam ocena pracownicza? - Zapraszamy na webinarium
Zapraszamy serdecznie na pierwsze tegoroczne webinarium w ramach projektu "12 miesięcy tematycznych z Labib.pl"!
Podczas styczniowego miesiąca tematycznego rozmawiamy o tym, jak ważna jest ocena pracownicza i co może ona wnieść do funkcjonowania instytucji. Dowiemy się też jak udzielać informacji zwrotnej (nie zawsze pozytywnej).
Po co nam ocena pracownicza?
Czy w Waszej Bibliotece, lub innej instytucji stosowana jest ocena pracownicza? Często, tam gdzie została wprowadzona traktowana jest jako formalność. To błąd, bo dobrze przeprowadzana przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i kierownikom oraz dyrektorowi instytucji. Po co nam ocena pracownicza? Dlaczego negatywna informacja zwrotna nie jest zła? Na te pytania poszukam odpowiedzi podczas najbliższego webinaru. Zapraszam.
Aby wziąć udział wystarczy zarejestrować się klikając w link:
https://frsi.clickmeeting.com/labib-pl-po-co-nam.../register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z "Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego".
Prowadzący:
Jerzy Woźniakiewicz - Od 2011 r. dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Wcześniej zajmował się PR w bibliotece i jednostkach samorządowych. Ukończył studia z zakresu zarządzania w kulturze, a także bezpieczeństwa publicznego i zarządzania kryzysowego oraz politologii. Specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa w bibliotekach i innych instytucjach kultury, w tym mieszczących się obiektach zabytkowych. Członek Stowarzyszenia Labib. Interesuje się nowymi technologiami, zwłaszcza w zastosowaniach bibliotecznych. W wolnych chwilach fotografuje i uprawia strzelectwo sportowe. Lubi jeździć na rowerze.
Po co nam ocena pracownicza? - Zapraszamy na webinarium