• Artykuł
  • Publikacja: 14.09.2020
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
NAGRANIE WEBINARIUM: Eko biblioteka- inspiracje do działań

Zapraszamy do obejrzenia webinarium zrealizowanego w ramach 12 miesięcy tematycznych z labib.pl. Webinarium dedykowane jest bibliotekarzom, animatorom kultury i wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę w zakresie organizowania pracy biblioteki i animowania w sposób przyjazny środowisku.

NAGRANIE DOSTĘPNE JEST TUTAJ

Z webinarium dowiecie się w jaki sposób biblioteka może być bardziej przyjazna dla środowiska, poznacie przydatne aplikacje i narzędzia oraz miejsca w sieci, które można wykorzystać podczas projektowania działań proekologicznych dla użytkowników. Zaznajomicie się także z działaniami innych bibliotek, które z powodzeniem realizują szereg ciekawych inicjatyw w tym zakresie.


Prowadząca:
Ewa Szabat - Bibliotekarka i animatorka kultury. Od 2004 roku zawodowo związana z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Biszczy. Członkini Stowarzyszenia LABIB, koordynatorka Mapy Ambasadorów i konkursu Re-Animuj się. Zwolenniczka tworzenia przestrzeni dla bibliotekarzy, do bezpośrednich kontaktów, wymiany doświadczeń i realizacji wspólnych projektów.

Realizacja: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie LABiB.
NAGRANIE WEBINARIUM: Eko biblioteka- inspiracje do działań