• Artykuł
  • Publikacja: 17.06.2020
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
ZAPRASZAMY NA WEBINARIUM - Czy w bibliotece odczuwamy satysfakcję z pracy?

Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu 12 miesięcy tematycznych z labib.pl, które odbędzie się 18 czerwca o godz. 11.00. Webinarium dedykowane jest osobom związanym z bibliotekami i wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się jak badać satysfakcję pracowników.


Od kilku lat biblioteki uczestniczą w Analizie Funkcjonowania Bibliotek – projekcie współprowadzonym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Konferencję Dyrektorów Bibliotek Wojewódzkich. Od pewnego czasu mamy również możliwość mierzenia poziomu satysfakcji naszych odbiorców. Brak jednak informacji dotyczących poziomu satysfakcji pracowników bibliotek publicznych. Podczas webinarium prowadząca chciałaby zastanowić się nad tym, co sprawia, że biblioteka jest naszym miejscem pracy i czemu może służyć badanie satysfakcji. Liczymy, że uczestnicy zechcą podzielić się swoim zdaniem na ten temat.

Prowadząca:
Natalia Gromow: Absolwentka historii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych Marketing kultury (Uniwersytet Warszawski) i Innowacyjne praktyki public relations (Uniwersytet Gdański).
Od kwietnia 2016 r. dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, wcześniej pracowała w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku na stanowisku kierownika Działu Marketingu i PR oraz rzecznika prasowego.
Pomysłodawczyni i osoba odpowiedzialna za wdrożenie Karty do Kultury, inicjatorka ogólnopolskiej (nie)konferencji dla pracowników bibliotek Kierunek-Wizerunek, programu wymiany bibliotekarzy “Praktyka dla praktyka” oraz wielu kampanii marketingowych promujących czytelnictwo i korzystanie z bibliotek. Współzałożycielka Stowarzyszenia LABiB.

Aby dokonać rejestracji wystarczy kliknąć w link:
https://frsi.clickmeeting.pl/labib-pl-czy-w-bibliotece-odczuwamy-satysfakcje-z-pracy-/register

Przed rejestracją należy zapoznać się z "Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego" (https://www.biblioteki.org/webinaria/Wazne_informacje_dla_uczestnikow_webinariow_organizowanych_przez_FRSI0.html).

Projekt "12 miesięcy tematycznych z labib.pl" jest prowadzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie LABiB

ZAPRASZAMY NA WEBINARIUM - Czy w bibliotece odczuwamy satysfakcję z pracy?