• Artykuł
  • Publikacja: 22.05.2020
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
NAGRANIE WEBINARIUM | Przewodnik po darmowych i ciekawych aplikacjach - kiedy i jak wykorzystać?

Zapraszamy do obejrzenia webinarium zrealizowanego w ramach 12 miesięcy tematycznych z labib.pl. Webinarium dedykowane jest bibliotekarzom, animatorom kultury i wszystkim, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności cyfrowe.

NAGRANIE DOSTĘPNE JEST TUTAJ.


Podczas tego spotkania rozmawialiśmy o darmowych narzędziach cyfrowych przydatnych w pracy bibliotekarzy, animatorów i innych pracowników instytucji kultury. Dokonaliśmy przeglądu aplikacji, które mogą urozmaicić zarówno aktywności stacjonarne jak i działania prowadzone online.
Opisy i tutoriale do wybranych narzędzi dostępne są TUTAJ.


Prowadząca:
Monika Schmeichel-Zarzeczna- ukończyła Akademię Liderów Kultury prowadzoną przez wrocławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Akademię Animatorów Stowarzyszenia „Klanza” oraz Szkołę Trenerów biznesu Akademii SET. Obecnie kierownik Filii nr 38 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie. W bibliotecznym świecie zajmuje się prowadzeniem działań wykorzystujących nowe technologie w edukacji, pisaniem projektów oraz wspieraniem rozwoju osób z różnych grup wiekowych. Członkini i ambasadorka Stowarzyszenia LABiB, ambasadorka EPALE e-platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie, trenerka w programie Lekcja:Enter.

Projekt "12 miesięcy tematycznych z labib.pl" jest prowadzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie LABiB

NAGRANIE WEBINARIUM | Przewodnik po darmowych i ciekawych aplikacjach - kiedy i jak wykorzystać?