• Artykuł
  • Publikacja: 11.05.2020
  • Edycja: 12.05.2020
  • 1 
ZAPRASZAMY NA WEBINARIUM - Przewodnik po ciekawych i darmowych aplikacjach

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu 12 miesięcy tematycznych z labib.pl. Webinarium ODBĘDZIE SIĘ 14 MAJA (czwartek) o godz. 11.00. Dedykowane jest bibliotekarzom, animatorom kultury i wszystkim, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności cyfrowe.

Podczas tego spotkania porozmawiamy o darmowych narzędziach cyfrowych przydatnych w pracy bibliotekarzy, animatorów i innych pracowników instytucji kultury. Dokonamy przeglądu aplikacji, które mogą urozmaicić zarówno aktywności stacjonarne jak i działania prowadzone online. Zobaczymy za pomocą jakich narzędzi możemy stworzyć grę, quiz lub interaktywne materiały. Przetestujemy wybrane aplikacje i poznamy miejsca w Sieci, do których warto zaglądać.

Prowadząca:
Monika Schmeichel-Zarzeczna- ukończyła Akademię Liderów Kultury prowadzoną przez wrocławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Akademię Animatorów Stowarzyszenia „Klanza” oraz Szkołę Trenerów biznesu Akademii SET. Obecnie kierownik Filii nr 38 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie. W bibliotecznym świecie zajmuje się prowadzeniem działań wykorzystujących nowe technologie w edukacji, pisaniem projektów oraz wspieraniem rozwoju osób z różnych grup wiekowych. Członkini i ambasadorka Stowarzyszenia LABiB, ambasadorka EPALE e-platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie, trenerka w programie Lekcja:Enter.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy zarejestrować się klikając na link: https://frsi.clickmeeting.pl/labib-pl-przewodnik-po-darmowych-i-ciekawych-aplikacjach-jak-korzystac-gdzie-szukac-inspiracji-/register

Przed rejestracją należy zapoznać się z "Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego" (https://www.biblioteki.org/webinaria/Wazne_informacje_dla_uczestnikow_webinariow_organizowanych_przez_FRSI0.html).

Projekt "12 miesięcy tematycznych z labib.pl" jest prowadzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie LABiB

ZAPRASZAMY NA WEBINARIUM - Przewodnik po ciekawych i darmowych aplikacjach