• Artykuł
  • Publikacja: 17.04.2020
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Zapraszamy na webinarium "Co wiemy, a czego nie chcemy wiedzieć o LGBT+?"

Webinarium realizowane jest w ramach 2. edycji projektu „Rozmowy przy wspólnym stole”, jednak do udziału w nim zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką spotkania.

Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium opowiemy o tym:

  1. skąd biorą się uprzedzenia i dlaczego tak dobrze się z nimi żyje,
  2. kim są osoby LGBT+ i o co im chodzi,
  3. dlaczego w ogóle rozmawiać o "takich sprawach" i dlaczego dotyczą one nas wszystkich.

Podczas spotkania odpowiemy też na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

Osobami prezentującymi będą:

  • Ola Kaczorek - w Stowarzyszeniu Miłość Nie Wyklucza od dziewięciu lat. W tym czasie planowała strategie, współtworzyła i współredagowała publikacje, kreowała kampanie, organizowała wydarzenia i opracowywała metody edukacji i lobbingu. Od 13 lat w związku, którego nie może sformalizować w Polsce.
  • Hubert Sobecki - aktywista LGBT+, edukator, scenarzysta. Od 10 lat związany ze Stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza. Współtworzył kampanie edukacyjne "Orientuj się!" oraz "Mówię, jak jest", a także "Artykuł osiemnasty" - pierwszy film dokumentalny o braku równości małżeńskiej w Polsce.

Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska - koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.


Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:
https://frsi.clickmeeting.pl/co-wiemy-a-czego-nie-chcemy-wiedziec-o-lgbt/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.


Po spotkaniu nagranie webinarium zamieścimy na portalu biblioteki.org oraz na kanale FRSI na YouTube (https://www.youtube.com/c/fundacjafrsi).


2. edycja projektu „Rozmowy przy wspólnym stole” realizowana jest w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Zapraszamy na webinarium