• Artykuł
  • Publikacja: 04.03.2021
  • Edycja: 30.11.-0001
  • 0 
Webinarium o prowadzeniu zdalnych treningów umysłu dla seniorów

Zapraszamy na webinarium Siłowni Pamięci, które poświęcone będzie ważnemu tematowi pracy z seniorami w czasie pandemii, czyli „JAK ZDALNIE PROWADZIĆ TRENINGI UMYSŁU DLA SENIORÓW?”. Porozmawiamy o tym, jak to robić oraz z jakich narzędzi i materiałów warto skorzystać. 

Niestety pandemia nadal trwa i bezpośrednie spotkania wciąż są bardzo utrudnione, co powoduje, że dostęp do zajęć grupowych jest nadal niemożliwy. Tym bardziej ważne stają się nowe metody pracy i komunikacji oraz dzielenie się dobrymi praktykami.

Spotkanie poprowadzi dr Edyta Bonk, która opowie o swoich doświadczeniach związanych ze zdalną pracą z seniorami oraz przedstawi rozwiązania, które dobrze sprawdzają się w prowadzeniu treningów umysłu. 

Wydarzenie kierujemy przede wszystkim do osób prowadzących zajęcia grupowe, jak również opiekunów pracujących indywidualnie z seniorami – wszystkim zapewnimy dużą dawkę inspiracji i praktycznych rozwiązań.

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się 16 marca (wtorek) w godz. 12.00-14.00. Zapisy odbywają się poprzez ten formularz do 14 marca (niedziela). 

Zapraszamy!
Fundacja Stocznia

Webinarium o prowadzeniu zdalnych treningów umysłu dla seniorów